पतीले लगाए पत्निको शरिरमा आगो, पीडित सँग उपचार खर्च नहुदा समस्या

दैलेखखवर समाचारदाता
१६ बैशाख, दैलेख । नारायण नगरपालीका १ कुईकानाका अन्दाजी २२ वर्षीय राजु नेपालीले आफ्नो पत्नीको शरिरमा आगो लगाएर घाईते बनाएका छन् ।
मादक पदार्थ सेवन गरेर घरमा पुगेका नेपालीले कामबाट आएकी पत्नी अनिशा नेपालीको शरिरमा बुधवार दिउसो करिब २ बजे मट्टिलेल छर्केर आगो लगाएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । काकाको घरमा बस्दै खाएका नेपालीले बजारबाट मट्टितेल बोतलमा लगेको र उत्त मट्टितेल पत्नीको शरिरमा छर्केर आगो लगाएको बताइएको छ । पतीले शरिरमा आगो लगाए पछि पीडित महिला चिच्याए पछि मात्र छिमेकीले थाहा पाएर आगो निभाएको स्थानिय जगत कोइरालाले जानकारी दिए । पीडक नेपालीलाई जिल्ला प्रहरीले बुधवार नै घर नजीकको जंगलबाट गिरप्तार गरेको छ ।
fire1
पीडित नेपालीलाई तत्काल उपचारका लागि जिल्ला अस्पताल ल्याइए पनि स्वास्थ्य अवस्था गम्भीर भएको भन्दै नेपालगंज रिफर गरिएको जिल्ला स्वास्थ्य प्रमुख डा. निर्मल रसाईलीले जानकारी दिए । स्थानिय कोइरालाका अनुसार पीडित महिलाको भेरी अञ्चल अस्पताल नेपालगंजले पनि स्वास्थ्य अवस्था गम्भीर भएको भन्दै काडमाडौ रिफर गरिएको छ । पीडित महिलाको आर्थिक अवस्था कमजोर भएकाले समाजीक सेवा केन्द्र नेपाल र जिल्ला अस्पतालले आर्थिक सहयोग दिएर नेपालगंज पठाइएको तर नेपालगंजले पनि थप उपचार गर्न भन्दै काठमाडौ रिफर गरेकाले पीडित र आफन्तहरु नेपालगंगमा अलपत्र परेको स्थानिय जगत कोईरालाले दैलेखखवरलाई बताए । पीडितको उपचारका लागि सहयोग गरिदिन कोइरालाले अनुरोध गरेका छन् ।

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*