एमालेका सबै केन्द्रीय विभागले बल्ल पूर्णता पाए, यी हुन् मनोनित सदस्य (नामावली) -

दैलेखखवर समाचारदाता
२१ जेठ , दैलेख । नेकपा एमालेले झण्डै दुई वर्ष पछि आफ्ना केन्द्रिय विभागहरुलाई पूर्णता दिएको छ । नवौं महाधिवेशनबाट निर्वाचित भएको केपी शर्मा ओली नेतृत्वको कार्यसमितिले झण्डै दुई वर्षपछि पार्टीका ३१ वटै विभागलाई पूर्णता दिएको हो ।

शुक्रबार पार्टी कार्यालयमा पत्रकार सम्मेलन गरी एमाले महासचिव ईश्वर पोखरेलले विभागमा मनोनित सदस्यहरुको नामावली सार्वजनिक गरे ।

पत्रकार सम्मेनलमा वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाल, प्रचार विभाग प्रमुख योगेश भट्टराई, सचिव प्रदीप ज्ञवाली लगायतका नेता कार्यकर्ता उपस्थित थिए ।

विभागहरुको पूर्णताले पार्टीको संगठनात्मक काममा थप ऊर्जा र गति प्राप्त हुने विश्वास एमालेले लिएको छ ।

यस्ता छन् एमालेको केन्द्रीय विभागहरुमा मनोनित सदस्यहरु (नामावली)

१. अर्थ तथा योजना विभाग

क्रसं: नाम: जिल्ला: प्रदेश:
ज्ञ। सुरेन्द्र पाण्डे– प्रमुख धादिङ ३
द्द। इन्दिरा पन्त काठमाडौं ३
घ। उमेश उपाध्याय ललितपुर ३
द्ध। केशरबहादुर साउद अछाम ७
छ। डा. कृष्ण पन्त काठमाडौं ३
ट। डा. गोविन्दबहादुर थापा कास्की ४
ठ। डा. चन्द्रबहादुर श्रेष्ठ पर्वत ४
ड। डा. चन्द्रमणी अधिकारी रौतहट २
ढ। डिल्ली उप्रेती झापा १
ज्ञण्। डा. दिनेशचन्द्र देवकोटा गोरखा ४
ज्ञज्ञ। डा. तिलचन्द्र भट्टराई चितवन ३
ज्ञद्द। तेजबहादुर ढकाल संखुवासभा १
ज्ञघ। ई. देउकाजी गुरुङ्ग कास्की ४
ज्ञद्ध। बद्री कोइराला बाँके ५
ज्ञछ। महाप्रसाद अधिकारी खोटाङ १
ज्ञट। प्रा.डा. महेश दाहाल ललितपुर १
ज्ञठ। डा. रमेश पौडेल रुपन्देही ५
ज्ञड। डा. रामखेलावन साह धनुषा २
ज्ञढ। प्रा.डा. रामचन्द्र आचार्य रुपन्देही ५
द्दण्। डा. रामचन्द्र भट्टराई काठमाडौं ३
द्दज्ञ। डा. विमला राई पौडेल भोजपुर १
द्दद्द। डा. सर्वराज खड्का दैलेख ६
द्दघ। सीताराम घले परियार तनहुँ ४
द्दद्ध। डा. शिवादेवी काफ्ले काठमाडौं ३
द्दछ। डा. ज्ञानेन्द्र कार्की संखुवासभा १

२. आर्थिक विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। विष्णुप्रसाद रिमाल– प्रमुख नुवाकोट ३
द्द। कृष्णगोपाल श्रेष्ठ (पदेन) काठमाडौं ३
घ। खेमराज पौडेल (पदेन) काठमाडौं ३
३. उद्योग तथा वाणिज्य विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। मुकुन्द न्यौपाने– प्रमुख काठमाडौं ३
द्द। उद्धब केसी काभ्रे ३
घ। एल पी साँवा लिम्बु झापा १
द्ध। कल्पना योङहाङ लिम्बु काठमाडौं ३
छ। खगेन्द्रराज जोशी कैलाली÷डोटी ७
ट। गोपाल खनाल अर्घाखाँची ५
ठ। डेकनाथ गौतम बाँके ५
ड। दीपक अधिकारी रुपन्देही ५
ढ। दीपकप्रसाद देवकोटा कैलाली ७
ज्ञण्। धनराज आचार्य कास्की ३
ज्ञज्ञ। प्रेमप्रसाद पौडेल कास्की ४
ज्ञद्द। बलबहादुर तामाङ ताप्लेजुङ १
ज्ञघ। बालकृष्ण शिवाकोटी दोलखा ३
ज्ञद्ध। बालगोपाल थापा पर्सा २
ज्ञछ। भागीरथ सापकोटा गुल्मी ५
ज्ञट। भीमप्रसाद घिमिरे मोरङ १
ज्ञठ। भीमलाल पौडेल रुपन्देही ५
ज्ञड। मुक्तिराम पाण्डे अर्घाखाँची ५
ज्ञढ। यामबहादुर श्रेष्ठ म्याग्दी ४
द्दण्। राजकिशोर यादव (बनीगामा) धनुषा २
द्दज्ञ। राजेन्द्रमान श्रेष्ठ काठमाडौं ३
द्दद्द। रामबहादुर गुरुङ तनहुँ ४
द्दघ। विजय गुप्ता बाँके ५
द्दद्ध। विश्वराज रेग्मी काठमाडौं ३
द्दछ। श्रीचन्द्र शर्मा मकवानपुर ३
४. उपभोक्ता हित संरक्षण तथा सुशासन विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। घनेन्द्र बस्नेत– प्रमुख भोजपुर १
द्द। गणेश पहाडी– उपप्रमुख सिन्धुली ३
घ। अजबहादुर मल्ल बाजुरा ६
द्ध। आनन्द (गंगाराम) यादव धनुषा २
छ। कुमारी खरेल झापा १
ट। केपी सापकोटा सुनसरी १
ठ। गणेशप्रसाद सापकोटा नवलपरासी ५
ड। ज्योती बानियाँ चितवन ३
ढ। टिकाराम गौतम मोरङ १
ज्ञण्। दिलु पन्त कास्की ४
ज्ञज्ञ। प्रयाग खड्का बझाङ ७
ज्ञद्द। फाल्गुणी शर्मा तिमिल्सिना सिन्धुली ३
ज्ञघ। बाबुराम हुमागाइँ काभ्रे ३
ज्ञद्ध। भानुहरी भण्डारी सिन्धुली ३
ज्ञछ। भिमबहादुर बस्नेत मोरङ १
ज्ञट। मैना अछामी ललितपुर ३
ज्ञठ। मोहिनी खनाल झापा १
ज्ञड। रञ्जना माझी श्रेष्ठ महोत्तरी २
ज्ञढ। राधा महत तनहुँ ४
द्दण्। रोहित दाहाल उदयपुर १
द्दज्ञ। लक्ष्मण गिरी पर्वत ४
द्दद्द। एल.सिं विश्वकर्मा दाङ ५
द्दघ। विष्णुप्रसाद तिमिल्सिना जुम्ला ६
द्दद्ध। सुभाषचन्द्र ठकुरी मकवानपुर ३
द्दछ। सूर्यबहादुर थापा ललितपुर ३
५. कृषि तथा भूमिसुधार विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। ठाकुर गैरे– प्रमुख पाल्पा ५
द्द। अग्निप्रसाद पौडेल ताप्लेजुङ १
घ। एन पौडेल काठमाडौं ३
द्ध। कुमारप्रसाद पाण्डे धादिङ ३
छ। केशब अछामी महोत्तरी २
ट। डा. कृष्णप्रसाद पौडेल ललितपुर ३
ठ। गणेश बस्याल पाल्पा ५
ड। गोकर्ण अर्याल गुल्मी ५
ढ। दिवेशचन्द्र देवकोटा गोरखा ४
ज्ञण्। दुर्गा थापा दोलखा ३
ज्ञज्ञ। डा. दुर्गादत्त ढकाल चितवन ३
ज्ञद्द। देवेन्द्र रेग्मी इलाम १
ज्ञघ। नगेन्द्र पाण्डे पाल्पा ५
ज्ञद्ध। निलकण्ठ गौतम गुल्मी ५
ज्ञछ। पलट चौधरी बारा २
ज्ञट। पूर्णबहादुर बुढा अछाम ७
ज्ञठ। रामशरण आलेमगर काठमाडौं ३
ज्ञड। लक्ष्मण लम्साल काभ्रे ३
ज्ञढ। लालबहादुर विश्वकर्मा कञ्चनपुर ७
द्दण्। लोकबहादुर धिमाल झापा १
द्दज्ञ। डा. वाई जिसी चितवन ३
द्दद्द। डा. वाई पाण्डे चितवन ३
द्दघ। विष्णुराज महतो चितवन ३
द्दद्ध। शिव लामिछाने रसुवा ३
द्दछ। शेषकान्त गौतम गुल्मी ५
६. जलस्रोत तथा ऊर्जा विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। प्रदीप नेपाल– प्रमुख काठमाडौं ३
द्द। अभिषेक थापा काठमाडौं ३
घ। इजनकुमार बराल काठमाडौं ३
द्ध। कुमार ओझा खोटाङ १
छ। केशबबहादुर रायमाझी काठमाडौं ३
ट। डा. गोविन्द नेपाल पाल्पा ५
ठ। डिल्ली घिमिरे ललितपुर ३
ड। नवराज राउत सुर्खेत ६
ढ। नारायण ज्ञवाली गुल्मी ५
ज्ञण्। पुष्प चित्रकार ललितपुर ३
ज्ञज्ञ। पुष्पज्योती ढुंगाना कास्की ४
ज्ञद्द। प्रकाश दुलाल तेह्रथुम १
ज्ञघ। बोमबहादुर खड्का गुल्मी ५
ज्ञद्ध। बसन्तकुमार नेम्वाङ पाँचथर १
ज्ञछ। महेन्द्र बहादुर गुरुङ काठमाडौं ३
ज्ञट। रजत भाट डोटी ६
ज्ञठ। रामप्रसाद रिमाल नुवाकोट ३
ज्ञड। रामबहादुर राउत पाल्पा ५
ज्ञढ। रामेश्वर पौडेल नवलपरासी ५
द्दण्। सरला यादव रौतहट २
द्दज्ञ। सुरज लामीछाने चितवन ३
द्दद्द। डा. शोभाकान्त ढकाल नवलपरासी ४
द्दघ। हिराबहादुर केसी बाग्लुङ ६
२४. महेश बस्नेत भक्तपुर ३
७. न्याय तथा कानुन विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। रघुजी पन्त– प्रमुख ललितपुर ३
द्द। डा. देउमान सम्वाहाङफे– उपप्रमुख पाँचथर १
घ। आङबाबु लामा रामेछाप ३
द्ध। इन्द्र खरेल धादिङ ३
छ। ओम थपलिया काठमाडौं ३
ट। कमल अर्याल कास्की ४
ठ। गोविन्दप्रसाद शर्मा बन्दी दैलेख ६
ड। डा.चन्द्रकान्त ज्ञवाली गुल्मी ५
ढ। टीकाराम भट्टराई झापा १
ज्ञण्। नारायण नेपाल काठमाडौं १
ज्ञज्ञ। बालकृष्ण ढकाल
ज्ञद्द। बामदेव ज्ञवाली दाङ ५
ज्ञघ। मिलन राई काठमाडौं ३
ज्ञद्ध। रमेश बडाल काठमाडौं ३
ज्ञछ। रक्षा बस्याल बाँके ५
ज्ञट। रविनारायण खनाल तनहुँ ४
ज्ञठ। राजकिशोर यादव धनुषा २
ज्ञड। रामचन्द्र सिंखडा काठमाडौं ३
ज्ञढ। रुद्र नेपाल भोजपुर १
द्दण्। विजयकान्त मैनाली चितवन ३
द्दज्ञ। विष्णुमाया भुसाल अर्घाखाँची ५
द्दद्द। शशिकुमारी अधिकारी सिरहा २
द्दघ। सुरेन्द्र थापा काठमाडौं ३
द्दद्ध। हर्कबहादुर रावल कैलाली ७
द्दछ। हरि उप्रेती झापा १
८. निर्वाचन विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे– प्रमुख धादिङ ३
द्द। किरणकुमारी गुप्ता रौतहट २
घ। कृष्णकुमार आङदेङबे पाँचथर १
द्ध। गिरिराजमणि भण्डारी गुल्मी ५
छ। गोपाल श्रेष्ठ रौतहट २
ट। ज्योती अधिकारी तेह्रथुम १
ठ। दिपक पनेरु काठमाडौं ३
ड। दिपेन्द्रबहादुर थापा दैलेख ६
ढ। ध्रुबराज विष्ट भक्तपुर ३
ज्ञण्। नानीबाबु बुढाथोकी ओखलढुंगा १
ज्ञज्ञ। नारायणप्रसाद सुवेदी पर्वत ४
ज्ञद्द। प्रबल शर्मा सिन्धुली ३
ज्ञघ। प्रभूजी पन्त काठमाडौं ३
ज्ञद्ध। बाबुराम दाहाल मकवानपुर ३
ज्ञछ। भद्रसिंह बुढामगर सल्यान ६
ज्ञट। ममता शर्मा बाग्लुङ ५
ज्ञठ। माधव पोखरेल कञ्चनपुर ७
ज्ञड। रफिक मियाँ बारा २
ज्ञढ। राजु खड्का भक्तपुर ३
द्दण्। रामेश्वर श्रेष्ठ ललितपुर ३
द्दज्ञ। विमल पोखरेल दोलखा ३
द्दद्द। विष्णुबहादुर लुइँटेल ओखलढुंगा १
द्दघ। सत्यकला राई भोजपुर १
द्दद्ध। सुमन श्रेष्ठ काठमाडौं ३
द्दछ। सोमप्रसाद लुइँटेल झापा १
९. पर्यटन प्रबद्र्धन विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। सूर्य थापा– प्रमुख प्यूठान ५
द्द। कृष्णकुमार अर्याल काठमाडौं ३
घ। कृष्णहरि खत्री काठमाडौं ३
द्ध। खिमानन्द पन्थी कपिलवस्तु ५
छ। डा. गितु गिरी रुपन्देही ५
ट। गोपालबहादुर बम मुगु ६
ठ। घनेन्द्रबहादुर श्रेष्ठ सिन्धुली ३
ड। चन्द्रप्रसाद रिजाल धादिङ ३
ढ। चेतनारायण पाण्डे अर्घाखाँची ५
ज्ञण्। जिस्वाँ तुलाधर श्रेष्ठ मकवानपुर ३
ज्ञज्ञ। टीका मगराती झापा १
ज्ञद्द। टीकाराम गुरुङ संखुवासभा १
ज्ञघ। पूर्णबहादुर कुँवर पर्वत ४
ज्ञद्ध। प्रेमबहादुर घले लमजुङ ४
ज्ञछ। बद्री अधिकारी चितवन ३
ज्ञट। मदनकुमार आचार्य काठमाडौं ३
ज्ञठ। महेशकुमार भट्टराई बझाङ ७
ज्ञड। राजेन्द्रप्रसाद सापकोटा धादिङ ३
ज्ञढ। विजय दत्त धनुषा २
द्दण्। सोनाम ग्याल्जेन शेर्पा सोलुखुम्बु १
द्दज्ञ। हरिप्रसाद गैरे कास्की ४
द्दद्द। हरिप्रसाद धरेल धादिङ ३
द्दघ। हरिप्रसाद पौडेल कास्की ४
१०. प्रचार विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। योगेश भट्टराई– प्रमुख ताप्लेजुङ १
द्द। सूर्य थापा– उपप्रमुख प्युठान ५
घ। अनुभूति बम नेपाली तेह्रथुम १
द्ध। अरविन्द सिंह पर्सा २
छ। कौशल चेम्जोङ उदयपुर १
ट। गगन विष्ट गुल्मी ५
ठ। गणेश बस्नेत दोलखा ३
ड। चन्द्र न्यौपाने सुनसरी १
ढ। जीवछ चौधरी सिरहा २
ज्ञण्। टंक पन्त गुल्मी ५
ज्ञज्ञ। डिल्ली बीसी बाँके ५
ज्ञद्द। डी.आर. घिमिरे रुपन्देही ५
ज्ञघ। दिलकुमारी राई भक्तपुर ३
ज्ञद्ध। निर्मला शर्मा कास्की ४
ज्ञछ। पुण्य पौडेल कास्की ४
ज्ञट। प्रकाश पौडेल नवलपरासी ५
ज्ञठ। प्रमोद दाहाल बारा २
ज्ञड। मात्रिका तिम्सिना कैलाली ७
ज्ञढ। यज्ञ शर्मा मोरङ १
द्दण्। रमेश बराल ताप्लेजुङ १
द्दज्ञ। रविन प्यासी काठमाडौं ३
द्दद्द। राजेन्द्र अर्याल गुल्मी ५
द्दघ। विष्णु रिजाल दैलेख ६
द्दद्ध। श्रीधर आचार्य अर्घाखाँची ५
द्दछ। हरि जोशी कञ्चनपुर ७
११. पार्टी स्कुल विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। केपी शर्मा ओली– प्रमुख झापा १
द्द। शंकर पोखरेल– उपप्रमुख दाङ्ग ५
घ। ईश्वरी रिजाल– सचिव दोलखा ३
द्ध। गोकुल बाँस्कोटा काभ्रे ३
छ। गोपीरमण उपाध्याय रुपन्देही ५
ट। गोविन्द सुवेदी म्याग्दी ४
ठ। घनश्याम कोइराला नवलपरासी ५
ड। चुडामणी गिरी मोरङ १
ढ। तत्वप्रसाद तिमिल्सिना काठमाडौं ३
ज्ञण्। दयालबहादुर शाही बाजुरा ७
ज्ञज्ञ। पुरुषोत्तम न्यौपाने चितवन ३
ज्ञद्द। पेम्बा लामा सिन्धुपाल्चोक ३
ज्ञघ। बद्रीनाथ खनाल नवलपरासी ५
ज्ञद्ध। डा. बालचन्द्र मिश्र भक्तपुर ३
ज्ञछ। बुद्धिबहादुर रायमाझी अर्घाखाँची ५
ज्ञट। भीम कार्की कास्की ४
ज्ञठ। मञ्जु यादव महोत्तरी २
ज्ञड। मीनबहादुर शाही कालिकोट ६
ज्ञढ। मेनुका काफ्ले झापा १
द्दण्। रामेश्वर राना मकवानपुर ३
द्दज्ञ। राजेन्द्रसिंह रावल कञ्चनपुर ७
द्दद्द। लालबहादुर महतारा जाजरकोट ६
द्दघ। विनोद ढकाल मोरङ १
द्दद्ध। विमला घिमिरे कपिलवस्तु ५
द्दछ। शिवजी गुरुङ कास्की ४
१२. पुस्तकालय तथा अभिलेख विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। काशीनाथ अधिकारी– प्रमुख चितवन ३
द्द। ईश्वरी पोखरेल काठमाडौं ३
घ। डा. उमाकान्त भट्टराई नवलपरासी ५
द्ध। ओम खड्का झापा १
छ। कृष्ण भट्टराई काठमाडौं ३
ट। गीता थापा ललितपुर ३
ठ। पदमप्रसाद उपाध्याय महोत्तरी २
ड। फर्सुराम खनाल अर्घाखाँची ५
ढ। फर्सुराम घिमिरे अर्घाखाँची ५
ज्ञण्। डा.भीष्मनाथ अधिकारी लमजुङ ४
ज्ञज्ञ। मन्दरा मिश्र भक्तपुर ३
ज्ञद्द। राजकुमार राई उदयपुर १
ज्ञघ। रामचन्द्र बोहरा (पदेन) लमजु«ङ ४
ज्ञद्ध। लीलाधर सापकोटा लमजुङ ४
ज्ञछ। सागरराज सुवेदी काठमाडौं ३
ज्ञट। सुरज अधिकारी संखुवासभा १
ज्ञठ। शिवकुमार पौडेल कास्की ४
ज्ञड। श्यामलाल तण्डुकार काठमाडौं ३
ज्ञढ। हरि भण्डारी गुल्मी ५
२०. श्यामकुमार बस्याल नवलपरासी ५
१३. भौतिक पुर्वाधार तथा यातायात व्यवस्था विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। डा. विजयकुमार पौडेल– प्रमुख काठमाडौं ३
द्द। अबुल कलाम आजाद रौतहट २
घ। आमोद उपाध्याय अधिकारी काठमाडौं ३
द्ध। ओम शर्मा स्याङजा ४
छ। कृष्ण अधिकारी कास्की ४
ट। खगेन्द्र नेपाल ललितपुर ३
ठ। गम्भीरलाल श्रेष्ठ सिन्धुपाल्चोक ३
ड। गोमा आचार्य रुपन्देही ५
ढ। जनक पौडेल बाग्लुङ ४
ज्ञण्। डा. द्वारिका फुयाँल काठमाडौं ३
ज्ञज्ञ। भवानी खड्का भक्तपुर ३
ज्ञद्द। माधव कोइराला ललितपुर ३
ज्ञघ। डा. माधव पन्थी कपिलवस्तु ५
ज्ञद्ध। महाप्रसाद सुवेदी कास्की ४
ज्ञछ। मोहन गौतम अर्घाखाँची ५
ज्ञट। यक्षध्वज कार्की दोलखा ३
ज्ञठ। लोकेन्द्रजंग शाही दैलेख ६
ज्ञड। लंकबहादुर केसी अर्घाखाँची ५
ज्ञढ। विष्णुप्रसाद शर्मा पौडेल रुपन्देही ५
द्दण्। सरोज उपाध्याय काठमाडौं ३
द्दज्ञ। सीता ओझा झापा १
द्दद्द। सुरेन्द्रप्रकाश पोख्रेल रुपन्देही ५
द्दघ। सूर्य अधिकारी सिन्धुपाल्चोक ३
द्दद्ध। शंकरकुमार रायमाझी काभ्रे ३
द्दछ। हरिबोल बडाल काठमाडौं ३
१४. युवा तथा खेलकुद विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। कर्णबहादुर थापा– प्रमुख बाजुरा ७
द्द। उपेन्द्रकुमार पौडेल काठमाडौं ३
घ। किशोरकुमार शर्मा बारा २
द्ध। किशोरविक्रम मल्ल स्याङजा ४
छ। केशव विष्ट सुनसरी १
ट। कृष्णबहादुर थापा कास्की ४
ठ। तुलसीराज गिरी रौतहट २
ड। दलबहादुर फडेरा हुम्ला ६
ढ। दानबहादुर तामाङ चितवन ३
ज्ञण्। दामोदर अर्याल बर्दिया ५
ज्ञज्ञ। नयनबहादुर बोहरा बझाङ ७
ज्ञद्द। नारायणराज अर्याल काठमाडौं ३
ज्ञघ। पिताम्बर तिम्सिना तेह्रथुम १
ज्ञद्ध। महेश विष्ट उदयपुर १
ज्ञछ। मिना श्रेष्ठ सुनसरी १
ज्ञट। मेघराज पौडेल झापा १
ज्ञठ। मोहन रेग्मी स्याङजा ४
ज्ञड। राजीब पहारी कास्की ४
ज्ञढ। राजेशकुमार खाती कैलाली ७
द्दण्। रामेश्वर श्रेष्ठ काठमाण्डौं ३
द्दज्ञ। रिम रानाभाट कास्की ४
द्दद्द। विजय राई मोरङ १
द्दघ। विनोदकुमार मैनाली काभ्रे ३
द्दद्ध। विरेन्द्र यादव नवलपरासी ५
द्दछ। सुरेश गौतम दाङ ५
१५. राजकीय मामिला विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। भीमप्रसाद आचार्य– प्रमुख सुनसरी १
द्द। उदय नेपाली श्रेष्ठ धनकुटा १
घ। एस. शर्मा अर्घाखाँची ५
द्ध। अंसुमन शर्मा गुल्मी ५
छ। डा. कल्पना लुइँटेल भक्तपुर ३
ट। कुमार खकुरेल काभ्े ३
ठ। केदार सञ्जेल भक्तपुर ३
ड। कृष्णलाल महर्जन ललितपुर ३
ढ। गणेश विश्वकर्मा बझाङ ७
ज्ञण्। जयप्रकाश थारु पर्सा २
ज्ञज्ञ। नरेश्वर ज्ञवाली काठमाडौं ३
ज्ञद्द। नारायण सिलवाल काठमाडौं ३
ज्ञघ। प्रभात शर्मा सिन्धुपाल्चोक ३
ज्ञद्ध। प्रमिला बस्नेत इलाम १
ज्ञछ। प्रेमप्रसाद पराजुली झापा १
ज्ञट। बालकृष्ण गिरी बाँके ५
ज्ञठ। भोला पोखरेल सुनसरी १
ज्ञड। मेदिनीराज काफ्ले काठमाडौं ३
ज्ञढ। रमेश केसी संखुवासभा १
द्दण्। राजु श्रेष्ठ चितवन ३
द्दज्ञ। राजेन्द्र शर्मा काठमाडौं ३
द्दद्द। विएन शर्मा काठमाडौं ३
द्दघ। शान्ति बस्नेत अधिकारी काठमाडौं ३
द्दद्ध। सागर शर्मा बर्दिया ५
द्दछ। संक्षेप शर्मा नवलपरासी ५
१६. राष्ट्रिय हित सुरक्षा प्रवद्र्धन विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। तुलबहादुर गुरुङ– प्रमुख कास्की ४
द्द। अशोक घिमिरे रसुवा ३
घ। उपेन्द्र नेपाली दैलेख ६
द्ध। कुलबहादुर खड्का दोलखा ३
छ। डम्वरबहादुर अर्याल सिन्धुपाल्चोक ३
ट। धनबहादुर चन्द बाँके ५
ठ। निर्मला देवकोटा पर्सा २
ड। पदम रोकाय जुम्ला ६
ढ। बिमला केसी बर्दिया ५
ज्ञण्। बिवश वस्तींंंंंंंंंं सिन्धुली १
ज्ञज्ञ। बुद्धिबहादुर राउत सुनसरी १
ज्ञद्द। डा. भोला साह धनुषा २
ज्ञघ। मनोज चौधरी पर्सा २
ज्ञद्ध। महेन्द्र राई काठमाण्डौं ३
ज्ञछ। मीठाराम केसी ललितपुर ३
ज्ञट। मीना गुरुङ कास्की ४
ज्ञठ। राजकुमार वाग्ले स्याङजा ४
ज्ञड। रुप रावल कैलाली ७
ज्ञढ। लालकाजी गुरुङ कास्की ४
द्दण्। विष्णुनारायण राय थारु महोत्तरी २
द्दज्ञ। सीताराम गुरुङ ओखलढुंगा १
द्दद्द। सोभियत ढकाल स्याङजा ४
द्दघ। डा. होमबहादुर बरुवाल म्याग्दी ४
१७. वन तथा वातावरण विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। नागेन्द्र चौधरी– प्रमुख पर्सा २
द्द। अजय विक्रम मानन्धर ललितपुर ३
घ। अप्सरा चापागाइँ काभ्रे ३
द्ध। किशोरी कुसवाहा पर्सा २
छ। कृष्णचन्द्र सुवेदी तनहुँ द्ध
ट। डा. खुमराज खरेल काठमाडौं ३
ठ। गणेशबहादुर कार्की दोलखा ३
ड। गायत्री आचार्य नेपाल रौतहट २
ढ। गोमा विष्ट सर्लाही २
ज्ञण्। जञ्जीर चौधरी कपिलवस्तु ५
ज्ञज्ञ। जीवन खड्का ललितपुर ३
ज्ञद्द। डाकुरनाथ पराजुली सिन्धुपाल्चोक ३
ज्ञघ। तेजबहादुर महतारा दैलेख ६
ज्ञद्ध। देवबहादुर कुँवर अछाम ७
ज्ञछ। ध्रुव चौलागाइँ मकवानपुर ३
ज्ञट। बालेश्वर कामत मोरङ १
ज्ञठ। भारती पाठक मकवानपुर ३
ज्ञड। मणिकुमार लिम्बु इलाम १
ज्ञढ। रमा आलेमगर काठमाडौं ३
द्दण्। राजाराम स्याङतान मकवानपुर ३
द्दज्ञ। विष्णुप्रसाद आचार्य काठमाडौं ३
द्दद्द। शान्ता चौधरी दाङ ५
द्दघ। शान्तिदेवी चमार कपिलवस्तु ५
द्दद्ध। शिवनाथ चौधरी सर्लाही २
द्दछ। हरि त्रिपाठी कास्की ४
१८. विज्ञान तथा प्रविधि विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। डा. वंशिधर मिश्र– प्रमुख रौतहट २
द्द। अस्गर अली दाङ ५
घ। ईश्वर प्रसाद खनाल गोरखा ४
द्ध। डा. कल्याणी मिश्र तिवारी चितवन ३
छ। डा. डिल्ली अर्याल गुल्मी ५
ट। प्रा.डा. तारानिधि भट्टराई झापा १
ठ। दुर्गा खड्का मिश्र रौतहट २
ड। डा.द्विजराज भट्ट बैतडी ७
ढ। डा. नगेन्द्रबहादुर अर्याल गुल्मी ५
ज्ञण्। बसन्तराज खनाल कपिलवस्तु ५
ज्ञज्ञ। प्रा.डा. भद्रप्रसाद पोखरेल सुनसरी १
ज्ञद्द। प्रा.डा. मदन कोइराला काठमाडौं ३
ज्ञघ। डा. मुकेस चालिसे ललितपुर ३
ज्ञद्ध। याम बहादुर बम कैलाली ७
ज्ञछ। यौवनप्रकाश श्रेष्ठ सल्यान ६
ज्ञट। रञ्जुकुमारी झा सप्तरी २
ज्ञठ। रोमकान्त पाण्डे अर्घाखाँची ५
ज्ञड। प्रा.डा. लालु पौडेल पर्वत ४
ज्ञढ। डा. विरेन्द्रराज तिवारी कास्की ४
द्दण्। सिन्धु जलेसा बुढाथोकी नवलपरासी ५
द्दज्ञ। सुवासमणि पोखरेल सुनसरी १
द्दद्द। शालिकराम पराजुली चितवन ३
द्दघ। शिवकुमारी गोतामे सार्की नगरकोटी चितवन ३
द्दद्ध। प्रा.डा. त्रिरत्न बज्राचार्य काठमाडौं ३
१९. वैदेशिक मामिला विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। माधवकुमार नेपाल– प्रमुख रौतहट २
द्द। इन्दु आचार्य काठमाडौं ३
घ। उदयराज पाण्डे काठमाडौं ३
द्ध। कल्पना सरकार सर्लाही २
छ। केशब बस्याल बर्दिया ५
ट। केशबराज पाण्डे नुवाकोट ३
ठ। प्रा.डा. कृष्णचन्द्र शर्मा गुल्मी ५
ड। सह.प्रा.कृष्ण पौडेल काठमाण्डौं
ढ। खगेन्द्र अधिकारी झापा १
ज्ञण्। गोपाल खनाल झापा १
ज्ञज्ञ। दामोदर उपाध्याय काठमाडौं ३
ज्ञद्द। निर्मल विश्वकर्मा कपिलवस्तु ५
ज्ञघ। पूर्णशोभा चित्रकार काठमाडौं ३
ज्ञद्ध। मिलन तुलाधर काठमाडौं ३
ज्ञछ। यादवचन्द्र शर्मा संखुवासभा १
ज्ञट। डा. युवराज संग्रौला काठमाडौं ३
ज्ञठ। रविन्द्र अधिकारी नवलपरासी ४
ज्ञड। राजेन्द्र घिमिरे लमजुङ ४
ज्ञढ। रामस्वरुप सिन्हा रौतहट २
द्दण्। डा. दीपकप्रकाश भट्ट कञ्चनपुर ७
द्दज्ञ। लेखनाथ पौडेल रुपन्देही ५
द्दद्द। विजय कुँवर अछाम ७
द्दघ। विष्णुहरी पाण्डे पाल्पा ५
द्दद्ध। सुरेश कार्की उदयपुर १
द्दछ। सिर्जना काफ्ले पाल्पा ५
२०. शिक्षा तथा मानवश्रोत विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। गंगालाल तुलाधर– प्रमुख धादिङ ३
द्द। सीता पौडेल– उपप्रमुख चितवन ३
घ। इन्दिरा श्रेष्ठ काठमाडौं ३
द्ध। डा. कपिलदेव सुवेदी चितवन ३
छ। खगराज शर्मा रुपन्देही ५
ट। प्रा.डा. गणेशमान गुरुङ स्याङजा ४
ठ। प्रा. चैतन्य शर्मा नवलपरासी ४
ड। दिपेन्द्र भण्डारी रोल्पा ५
ढ। पासाङ दोर्ची शेर्पा भोजपुर १
ज्ञण्। पितकुमार श्रेष्ठ मोरङ १
ज्ञज्ञ। पी.एल.मणी गुल्मी ५
ज्ञद्द। प्रा.डा. पुष्पा कर्ण पर्सा २
ज्ञघ। पूर्णा जोशी डोटी ७
ज्ञद्ध। प्रा.डा. प्रकाशमान श्रेष्ठ काठमाडौं ३
ज्ञछ। बाबुराम थापा ललितपुर ३
ज्ञट। भोजबहादुर शाह अर्घाखाँची ५
ज्ञठ। डा.यादव लामिछाने भक्तपुर ३
ज्ञड। रमेश सिलवाल धादिङ ३
ज्ञढ। लक्ष्मण केसी सल्यान ६
द्दण्। प्रा. विजय सिलवाल काठमाडौं ३
द्दज्ञ। विद्या भट्टराई कास्की ४
द्दद्द। सत्यनारायण साह महोत्तरी २
द्दघ। शिवराज सञ्जेल ललितपुर ३
द्दद्ध। प्रा.डा. हिराबहादुर महर्जन काठमाडौं ३
द्दछ। प्रा. हेमनाथ पौडेल काठमाडौं ३
२१. संगठन विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। पृथ्वीसुब्बा गुरुङ– प्रमुख लमजुङ ४
द्द। भानुभक्त ढकाल– उपप्रमुख तेह्रथुम १
घ। ज्ञानबहादुर भुजेल– सचिव धनुषा २
द्ध। शंकर पोखरेल दाङ ५
छ। सुरेन्द्र पाण्डे धादिङ ३
ट। किरण गुरुङ तनहुँ ४
ठ। छविलाल विश्वकर्मा रुपन्देही ५
ड। राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे धादिङ ३
ढ। बेदुराम भुसाल कपिलवस्तु ५
ज्ञण्। रामप्रित पासवान सप्तरी २
ज्ञज्ञ। पशुपति चौलागाईं दोलखा ३
ज्ञद्द। यामलाल कँडेल सुर्खेत ६
ज्ञघ। विन्दा पाण्डे नुवाकोट ३
ज्ञद्ध। श्रीमाया थकाली मुस्ताङ ४
ज्ञछ। दलबहादुर राना पाल्पा ५
ज्ञट। जगत विश्वकर्मा कास्की ४
ज्ञठ। शत्रुधन महतो धनुषा २
ज्ञड। केदार न्यौपाने मकवानपुर ३
ज्ञढ। बैजनाथ चौधरी नवलपरासी ५
द्दण्। गरिमा शाह कैलाली ७
द्दज्ञ। जीवन घिमिरे मोरङ १
२२. सहरी विकास विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। श्रीमाया थकाली– प्रमुख मुस्ताङ ४
द्द। अनारकलि मियाँ दाङ ५
घ। अक्षेलाल महतो धनुषा २
द्ध। इन्दु कडरिया विष्ट कञ्चनपुर ७
छ। ईन्द्रकुमार शर्मा सल्यान ६
ट। कृष्णराज अधिकारी कास्की ४
ठ। कृष्णहरि थापा काठमाडौं ३
ड। खगराज आचार्य कास्की ४
ढ। गजेन्द्रप्रसाद थपलिया धादिङ्ग ३
ज्ञण्। गिरिधर मिश्र रौतहट २
ज्ञज्ञ। गोकर्ण माझी दैलेख ६
ज्ञद्द। नरेन्द्र विष्ट बैतडी ७
ज्ञघ। मनोहर वि. पौडेल पर्वत ४
ज्ञद्ध। मोतिप्रसाद पौडेल पर्वत ४
ज्ञछ। पूर्णलाल श्रेष्ठ नुवाकोट ३
ज्ञट। प्रेम खरेल बाग्लुङ ४
ज्ञठ। बाबुराम पाण्डे पाल्पा ५
ज्ञड। भरतबहादुर खड्का बारा २
ज्ञढ। रश्मि गुरुङ संखुवासभा १
द्दण्। राजेन्द्र अर्याल धादिङ ३
द्दज्ञ। राजेन्द्र चौधरी सिरहा २
द्दद्द। लक्ष्मणबहादुर रायमाझी काभ्रे ३
द्दघ। सुमित्रा अमात्य ललितपुर ३
द्दद्ध। शिवशंकर घिमिरे झापा १
द्दछ। हस्त पण्डित सिन्धुपाल्चोक ३
२३. सहकारी तथा गरिबी निवारण विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। पशुपती चौलागाईं– प्रमुख दोलखा ३
द्द। अमरबहादुर खड्का बाजुरा ६
घ। उत्तम राई ओखलढुंगा ३
द्ध। एकमाया विक बाँके ५
छ। कृष्ण नेपाल रुपन्देही ५
ट। के.वी. उप्रेती दोलखा ३
ठ। खेमबहादुर पाठक धादिङ ३
ड। घनश्याम पाण्डे दाङ ५
ढ। टीकाबल्लभ सापकोटा काभ्रे ३
ज्ञण्। टेकप्रसाद चौलागाई बारा २
ज्ञज्ञ। डि.वी. बस्नेत दोलखा ३
ज्ञद्द। परितोष पौडेल तनहुँ ४
ज्ञघ। पार्वती खाँण धादिङ ३
ज्ञद्ध। प्रभा कोइराला कास्की ४
ज्ञछ। भीम तुलाचन रुपन्देही ५
ज्ञट। मागेन कामत सिरहा २
ज्ञठ। माधव जोशी कञ्चनपुर ७
ज्ञड। रमेशप्रसाद पोखरेल मोरङ १
ज्ञढ। रामचन्द्र उप्रेती झापा १
द्दण्। रामबहादुर जिसी बाग्लुङ ५
द्दज्ञ। रामशरण घिमिरे ललितपुर ३
द्दद्द। विश्वनाथ मण्डल सप्तरी २
द्दघ। सरिता भट्टराई भक्तपुर ३
द्दद्ध। शान्ति अधिकारी चितवन ३
द्दछ। हरिहरनाथ योगी सुर्खेत ६
२४. श्रम तथा रोजगार विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। प्रकाश ज्वाला– प्रमुख सल्यान ६
द्द। चुडामणी जंगली– उपप्रमुख कास्की ४
घ। ओमकुमार गुरुङ कास्की ४
द्ध। कमल गौतम रुपन्देही ५
छ। कृष्ण गौतम दाङ ५
ट। घननाथ पराजुली सिन्धुपाल्चोक ३
ठ। चित्रगुप्ता साँवा ताप्लेजुङ १
ड। जनक चौधरी बर्दिया ५
ढ। टंक रावत ताप्लेजुङ १
ज्ञण्। दर्जबहादुर भाम मुगु ६
ज्ञज्ञ। दीपक पौडेल इलाम १
ज्ञद्द। निरज आचार्य जाजरकोट ६
ज्ञघ। रामदयाल मण्डल महोत्तरी २
ज्ञद्ध। राधा खरेल कञ्चनपुर ७
ज्ञछ। राधा सिलवाल ललितपुर ३
ज्ञट। रामकिसुन मण्डल सिरहा २
ज्ञठ। डा. रामहरि लामिछाने काठमाडौं ३
ज्ञड। रेखा शर्मा वि.क. दाङ ५
ज्ञढ। विदुर कार्की चितवन ३
द्दण्। विष्णु लम्साल चितवन ३
द्दज्ञ। सरोज पोखरेल सुनसरी १
द्दद्द। सीता बस्याल चितवन ३
द्दघ। हरिदत्त जोशी वैतडी ७
द्दद्ध। त्रिवेणी चोङवाङ ताप्लेजुङ १
२५. संघीय मामिला विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। परशुमेघी गुरुङ– प्रमुख संखुवासभा १
द्द। सीता गिरी ओली– उपप्रमुख कास्की ३
घ। इच्छापूर्ण राई भोजपुर १
द्ध। कुमार थापा रुपन्देही ५
छ। झकबहादुर थापा स्याङजा ४
ट। शिवकुमार गुरुङ ताप्लेजुङ १
ठ। धनबहादुर विक (खाती) स्याङजा ४
ड। नरुलाल चोधरी दाङ ५
ढ। शेखर अधिकारी मोरङ १
ज्ञण्। नेत्रप्रसाद धिताल काभ्रे ३
ज्ञज्ञ। पेम्बा भोटे बाजुरा ७
ज्ञद्द। मेघनाथ सुवेदी पर्वत ४
ज्ञघ। महेन्द्रगोपाल श्रेष्ठ भक्तपुर ३
ज्ञद्ध। रञ्जना मास्के काठमाडौं ३
ज्ञछ। राज मोहम्मद अन्सारी काठमाडौं ३
ज्ञट। रामअवतार यादव सिरहा २
ज्ञठ। रामप्रसाद चौधरी दाङ ५
ज्ञड। सञ्जय शेरचन (सुनिल) बाग्लुङ्ग ४
ज्ञढ। सुधीर यादव रौतहट २
द्दण्। सूर्यबहादुर शाही दैलेख ६
द्दज्ञ। शरण राई उदयपुर १
द्दद्द। शान्तिकुमार ढुंगाना संखुवासभा १
द्दघ। शिवप्रसाद जैसी कैलाली ७
द्दद्ध। हङ्गकङ्ग राना सुनसरी १
२६. संसदीय विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। सुवासचन्द्र नेम्वाङ–प्रमुख इलाम १
द्द। अनन्त पौडेल मकवानपुर ३
घ। ऋषिकेश पोखरेल मोरङ १
द्ध। कृष्णभक्त पोखरेल चितवन ३
छ। गोकुल घर्तिमगर रोल्पा ५
ट। जनार्दन ढकाल रसुवा ३
ठ। टीकाराम चेम्जोङ धनकुटा १
ड। टुकाभद्र हमाल लमजुङ ४
ढ। दलबहादुर सुनार बाँके ५
ज्ञण्। दीपक कार्की झापा १
ज्ञज्ञ। धर्मनाथ प्रसाद साह सिराहा २
ज्ञद्द। प्रेमबहादुर आले डोटी ७
ज्ञघ। भागवत विश्वासी दाङ ५
ज्ञद्ध। मधु गुरुङ मोरङ १
ज्ञछ। मोहन बानियाँ मुगु ६
ज्ञट। राधाकृष्ण कँडेल पाल्पा ५
ज्ञठ। रामेश्वर फुयाँल काठमाडौं ३
ज्ञड। विकास लम्साल पर्वत ४
ज्ञढ। विचारी यादव पर्सा २
द्दण्। विनोद श्रेष्ठ काठमाडौं ३
द्दज्ञ। सुशीला नेपाल ललितपुर ३
२७. संस्कृति विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। खगेन्द्र राई– प्रमुख खोटाङ १
द्द। अशोक राई ताप्लेजुङ १
घ। कमला पराजुली काठमाडौं ३
द्ध। केशव भट्टराई काठमाडौं ३
छ। प्रा. केशव सुवेदी दाङ ५
ट। गायत्री विष्ट काठमाडौं ३
ठ। चेतनारायण राई भोजपुर १
ड। झपेन्द्र जिसी पाल्पा ५
ढ। प्रा.डा. धनबहादुर कुँवर स्याङजा ४
ज्ञण्। प्रा.डा. पारसमणि भण्डारी अर्घाखाँची ५
ज्ञज्ञ। पुष्प आचार्य चितवन ३
ज्ञद्द। प्रेमनाथ अधिकारी पाँचथर १
ज्ञघ। प्रा.डा. बद्री बिशाल पोखरेल सुनसरी १
ज्ञद्ध। बेदबहादुर गुरुङ्ग कास्की ४
ज्ञछ। भिक्टर प्रधान काठमाडौं ३
ज्ञट। भुमिका सुब्बा पाँचथर १
ज्ञठ। रामकुमार श्रेष्ठ ‘रामविनय’ काठमाडौं ३
ज्ञड। रामकृष्ण दुवाल काठमाडौं ३
ज्ञढ। लालकाजी लामा चितवन ३
द्दण्। सानु सिवा पहाडी इलाम १
द्दज्ञ। सुलोचना मानन्धर काठमाडौं ३
द्दद्द। सोधाप्रसाद यादव पर्सा २
द्दघ। शान्तकुमार राई संखुवासभा १
द्दद्ध। श्याम तमोट भोजपुर १
२८. सामाजिक सेवा विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। डा. विजय सुब्बा– प्रमुख तेह्रथुम १
द्द। भगवती चौधरी– उपप्रमुख सुनसरी १
घ। अशोकबहादुर सिंह बझाङ ७
द्ध। उषा बज्राचार्य ललितपुर ३
छ। करुणाप्रसाद श्रेष्ठ काठमाडौं ३
ट। डा. कुसेन्द्रबहादुर महत जुम्ला ६
ठ। खड्गनारायण उराव सुनसरी १
ड। गजेन्द्र सार्की बझाङ ७
ढ। डा. तीर्थराज रेग्मी चितवन ३
ज्ञण्। तेज सुनार अर्घाखाँची ५
ज्ञज्ञ। डा. नेत्र तिमिल्सिना मोरङ १
ज्ञद्द। डा. पद्मप्रसाद खतिवडा पाँचथर १
ज्ञघ। फटिक थापामगर गुल्मी ५
ज्ञद्ध। फूलमति चौधरी चितवन ३
ज्ञछ। बालकृष्ण गैरे अर्घाखाँची ५
ज्ञट। रामप्रसाद सुवेदी कास्की ४
ज्ञठ। रामलाल चौधरी सुनसरी १
ज्ञड। विकाउ यादव सर्लाही २
ज्ञढ। विकिरण गौतम दाङ ५
द्दण्। विरेन्द्रराज पोखरेल ललितपुर ३
द्दज्ञ। वीरेन्द्र यादव धनुषा २
द्दद्द। समिर नेपाल काठमाडौं ३
द्दघ। सुरेशकुमार दुरा लमजुङ ४
द्दद्ध। शर्मिला कार्की खोटाङ १
द्दछ। शान्ति जिरेल दोलखा ३
२९. सामान्य प्रशासन विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। ममता गिरी– प्रमुख सिरहा २
द्द। अविकेशर ओली झापा १
घ। कमला तुलाधर धादिङ ३
द्ध। कमला श्रेष्ठ काठमाडौं ३
छ। कल्पना माण्डव खनाल रुपन्देही ४
ट। विकास श्रेष्ठ धादिङ ३
ठ। असमान विष्ट बारा २
ड। गोविन्द भट्टराई काठमाडौं ३
ढ। दुर्गा परियार उदयपुर १
ज्ञण्। देवेन्द्र दाहाल झापा १
ज्ञज्ञ। धनकुमारी सुनार मकवानपुर ३
ज्ञद्द। पुण्यप्रसाद ढकाल तेह्रथुम १
ज्ञघ। प्रमिला विडारी काठमाडौं ३
ज्ञद्ध। डा. बालकृष्ण बराल लमजुङ ४
ज्ञछ। भीमलाल गुरुङ काठमाडौं ३
ज्ञट। भोलानाथ पोखरेल खोटाङ १
ज्ञठ। विवेक खरेल झापा १
ज्ञड। माधव ढकाल काठमाडौं ३
ज्ञढ। मोहनबहादुर केसी स्याङजा ४
द्दण्। रामदयाल महतो सिराहा २
द्दज्ञ। रामबाबु यादव सिरहा २
द्दद्द। रेवन्त गौतम रुकुम ५
द्दघ। विक्रम मैनाली उदयपुर १
द्दद्ध। सोम सापकोटा सिन्धुपाल्चोक ३
द्दछ। स्वयम्भुराज डंगोल ललितपुर ३
३०. स्थानीय विकास विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। किरण गुरुङ– प्रमुख तनहुँ ४
द्द। एस. शर्मा पाल्पा ५
घ। काजीमान साम्सोेहाङ्ग ताप्लेजुङ १
द्ध। कृपाराम थारु कञ्चनपुर ७
छ। कृष्णप्रसाद जैसी अछाम ७
ट। खड्गबहादुर बस्नेत मोरङ १
ठ। जुद्धबहादुर गुरुङ्ग पर्वत ४
ड। डम्बर बहादुर सिंह जाजरकोट ६
ढ। डोरमणि पौडेल मकवानपुर ३
ज्ञण्। परशुराम उपाध्याय बझाङ ६
ज्ञज्ञ। डा. प्रेम शर्मा पौडेल पर्वत ४
ज्ञद्द। भीमबहादुर राई खोटाङ्ग १
ज्ञघ। महमद्दीन अली काठमाडौं ३
ज्ञद्ध। ई. महेन्द्रबहादुर कार्की दोलखा ३
ज्ञछ। माया भट्ट बैतडी ७
ज्ञट। रत्ना गुरुङ्ग काठमाडौं ३
ज्ञठ। रामचन्द्र राई दनुवार मकवानपुर ३
ज्ञड। लालकुमार के.सी. दोलखा १
ज्ञढ। विन्दा ढुंगाना नुवाकोट ३
द्दण्। विमला वि.क. बर्दिया ५
द्दज्ञ। सर्वध्वज साँवा सुनसरी १
द्दद्द। हरि रिजाल प्युठान ५
द्दघ। हरिनारायण महतो धनुषा २
द्दद्ध। होम नेपाली कास्की ४
द्दछ। ज्ञानेश्वर राजवंशी मोरङ १
३१. स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभाग
क्रसं नाम जिल्ला प्रदेश
ज्ञ। सुजिता शाक्य– प्रमुख काठमाडौं ३
द्द। रचना खड्का– उपप्रमुख दोलखा ३
घ। अप्सरा पाण्डे नुवाकोट ३
द्ध। प्रा.डा. ऋतुप्रसाद गड्तौला काठमाडौं ३
छ। काशीनाथ रिमाल संखुवासभा १
ट। केदार पराजुली काभ्रे ३
ठ। डा. कृष्ण अधिकारी मोरङ १
ड। डा. गणेशबहादुर गुरुङ ओखलढुंगा १
ढ। डा. गोविन्द सुवेदी काठमाडौं ३
ज्ञण्। चन्द्रकला सुब्बा मोरङ १
ज्ञज्ञ। चन्द्रबहादुर थापा प्युठान ५
ज्ञद्द। डा. जागेश्वर गौतम पर्वत ४
ज्ञघ। डा. झलक शर्मा गौतम पर्वत ४
ज्ञद्ध। तारा पोखरेल रुपन्देही ५
ज्ञछ। प्रमिला देवान इलाम १
ज्ञट। बाबुराम भट्टराई रुपन्देही ५
ज्ञठ। डा. बुद्धिमान श्रेष्ठ स्याङजा ४
ज्ञड। भक्तिमान सुब्बा ताप्लेजुङ १
ज्ञढ। डा. मुकुन्द पथी गुल्मी ५
द्दण्। रामसुन्दर यादव सिरहा २
द्दज्ञ। रामविनोद महतो सिरहा २
द्दद्द। लक्ष्मी केसी ओखलढुंगाा १
द्दघ। डा. विधान आचार्य तनहुँ ४
द्दद्ध। सरला केसी ललितपुर ३
द्दछ। हरि कुँवर पाल्पा ५

 

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*