रावलको सब पहिचान हुन सकेत डिएनए परिक्षण हुने

दैलेखखवर समाचारदाता, जेठ ५, दैलेख । गत वैशाख २९ गेत हराएर दुर्घटना ग्रस्त अमेरीकि हेलिकप्टरमा मृत्यु भएका क्याप्टेन तपेन्द्र रावलको सब प्रमाणीत नहुदा जिल्ला ल्याउन ढीलाई भएको छ ।
सनिवार नै सब दैलेख ल्याएर परिवारलाई दिने भन्दै जिल्ला स्थित सुरक्षा निकायले रावलका परिवारलाई जानकारी दिईएको भए पनि रावलको सब पहिचान हुन नसक्दा कठीनाइ भएको बुझीएको छ । रावलको सब पहिचान नहुदा उनका बुवा बलबहादुर रावललाई डि.एन.ए परिक्षणका लागि काठमाडौँ लगिएको छ । दुर्घटनामा परेपछि रावलको सब नचिनिने अवस्थामा भएकाले बुवालाई काडमाडौ पठाउन लागिएको समरसुर गुल्मका गल्मपती रमेश खड्काले जानकारी दिए । बुवा बलबहादुर छोराको दुर्घटनाको समाचार आए लगतै बेहोस भए पछि उपचारको सहजताका लागि छोरीको घरमा बस्दै आएका थिए ।
देशमा आएको महाभुकम्पमा परेकाहरुको उद्धारमा लागेका रावलको हेलिकप्टर दुर्घटनामा मृत्यू भए पछि उनको गाउ सिमाडा सोकमा डुबेको छ । रावलको अन्तिम संस्कार डि.एन.ए परिक्षण पछि जिल्लामै गरिने बताइएको छ । डि.एन.ए परिक्षणका लागि बुवा बलबहादुरलाई लिन मंगलबार नेपाली सेनाको हेलिकप्टर दैलेख आएको थियो । समाजमा सबै संग मिलनसार रावल सवार हेलिकप्टर बेपत्ता भए पछि नै उनको गाउँ एकखाने सोकमा डुवेको छ ।

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*